2024. április 16, kedd - Csongor

Hírek | Sport

2012. Január 05. 07:25, csütörtök |

Megbánás Verrasztó-módra

A Magyar Úszó Szövetség fegyelmi bizottsága kilenc hónapra eltiltotta az úszással kapcsolatos minden sporttevékenységtől Verrasztó Dávidot, de a büntetést két évre felfüggesztette, így a versenyző ott lehet az olimpián.

2012. Január 04. 12:35, szerda |

Kiesett Stosur, megsérült Serena Williams

A hazai közönség előtt szereplő, első helyen kiemelt ausztrál Samatha Stosur két játszmában kikapott a cseh Iveta Benesovától a brisbane-i tenisztorna női versenyének nyolcaddöntőjében, szerdán.

2012. Január 04. 08:31, szerda |

Huszti milliós segítsége - VIDEÓ

Jótékony akcióval kezdte a 2012-es évet Huszti Szabolcs:

2012. Január 04. 08:30, szerda |

A világ élvonalába kerültek a magyar lányok

A világ legjobb nyolc csapata közé jutott a magyar női U18-as jégkorong-válogatott, miután az utolsó forduló eredményeitől függetlenül megnyerte a tromsöi divízió I-es világbajnokságot.

2012. Január 03. 14:31, kedd |

Sok problémával kellett megküzdeni Szalayéknak

Szalay Balázs a 64. helyen ért célba az autósok versenyében a Dakar-rali hétfői, második szakaszán, melyen még korábban a katari Nasszer al-Attijah volt a leggyorsabb.

2012. Január 03. 14:29, kedd |

A Rangers nyerte a Winter Classicot

A New York Rangers együttese 3–2-re győzött a vendéglátó Philadelphia Flyers ellen az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) hagyományos, nyitott pályás mérkőzésén.

2012. Január 03. 08:28, kedd |

Szpisljak: Szeretnénk még erősíteni

Walesben, Cardiffban töltötte az ünnepeket Zoran Szpisljak, az Újpest FC vezetőedzője. Beszélt az elmúlt napokban igazolt két új játékosról, Fodor Marcellről és Nikon El Maestróról is.

2012. Január 03. 08:25, kedd |

Serena Williams nem érti, hogy miért lett sportoló

A női teniszezők világranglistájának korábbi vezetője, Serena Williams bevallotta, hogy tulajdonképpen nem szeret sportolni.

2012. Január 02. 13:54, hétfő |

Nem félnek senkitől

Két hét múlva, január 16-án megkezdődik Szerbiában a férfi kézilabda Európa-bajnokság.

2012. Január 02. 13:52, hétfő |

Czink már az elején búcsúzott

Czink Melinda két játszmában kikapott a selejtezőből feljutott amerikai Vania Kingtől a brisbane-i tenisztorna női versenyének első fordulójában, hétfőn.

2012. Január 02. 07:43, hétfő |

Szalay Balázs a 22. helyen ért célba a Dakar első szakaszán

Szalay Balázs a 22. helyen ért célba az autósok versenyében a Dakar-rali vasárnapi első mért szakaszán, amelyen az orosz Leonyid Novickij volt a leggyorsabb.

2012. Január 02. 07:42, hétfő |

Másodszorra is Schlierenzauer nyert a Négysáncversenyen

Az első után a második fordulót is Gregor Schlierenzauer nyerte a síugrók 60. Négysáncversenyén.