Hírek
2022. Október 07. 09:07, péntek |
Helyi
Forrás: Katasztrófavédelem
15 méter mély kútból mentettek ki egy tacskót a tűzoltók
Egy tizenöt méter mély kútba esett Udvaron egy kutya.
Szerencsétlenségére a kút alján csaknem félméteres víz állt, ezért gazdája rögtön egy vödröt eresztett le neki, amelybe a kiskutya azonnal bele is kapaszkodott.
A mohácsi hivatásos tűzoltók siettek, hogy megmentsék az ebet, aki hősiesen várta a segítséget, és kitartóan kapaszkodott a „mentőövbe”. Nem kellett sokáig várnia, egy mentőkötélen már érkezett is a segítség a magasból.
A kicsi tacskó megúszta a kalandot és sérülés nélkül térhetett haza.

Fotók: Baranya MKI
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Április 17. 07:19, péntek | Belföld
Magyar Péter: marad az üzemanyagoknál a védett ár az új kormány megalakulása után is
A védett árat mind a gázolaj, mind a benzin esetén fenntartjuk az új kormány megalakulása után is, és ez a magyar költségvetésre nem fog plusz terhet róni
2026. Április 17. 07:05, péntek | Belföld
Szóvivő: európai bizottsági delegáció utazik pénteken Budapestre a leendő magyar kormánnyal egyeztetni
Az Európai Bizottság delegációja pénteken Budapestre utazik, ahol \"megkezdődnek az egyeztetések a leendő magyar kormánnyal\" - közölte Paula Pinho a testület szóvivője csütörtökön.
