Hírek
2022. Október 16. 13:23, vasárnap |
Sport
Forrás: mti
Ádám Martin góljával lett bajnok az Ulszan Hyundai

A válogatott Ádám Martin gólpasszal, majd góllal járult hozzá az Ulszan Hyundai 2-1-es győzelméhez a Kangvon FC vendégeként, ezzel csapata biztosította bajnoki címét a dél-koreai labdarúgó-élvonalban.
Klubjának közösségi oldala szerint a nyolcszoros válogatott középcsatár a 67. percben, 1-0-s hazai vezetésnél lépett pályára, a 75. percben fejjel gólpasszt adott, majd a 86. percben egy szöglet után közvetlen közelről a hálóba talált. Ádámnak ez volt a 13. mérkőzése, a kilencedik találata és a harmadik gólpassza a dél-koreai bajnokságban.
A legutóbbi három szezonban ezüstérmes Ulszan immár behozhatatlan előnnyel vezet a tabellán az elmúlt öt idény bajnoka, a Csonbuk Motors előtt, így 17 év után lett ismét aranyérmes.
Fotó: Twitter
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 03. 08:10, szombat | Sport
Premier League - Kerkez bekerült a szezon csapatába a szurkolóknál
Kerkez Milos, a Bournemouth magyar válogatott védője bekerült a szezon csapatába az angol labdarúgó-bajnokságban a szurkolók szavazatai alapján.
2025. Május 03. 08:04, szombat | Sport
Miami Nagydíj - A rekordot döntő Antonelli rajtol az élről a sprintfutamon
Meglepetésre a 18 éves Andrea Kimi Antonelli, a Mercedes olasz pilótája nyerte a Forma-1-es Miami Nagydíj pénteken rendezett sprintkvalifikációját, így a szombati rövid távú futamot ő kezdi majd az élről.
2025. Május 02. 09:50, péntek | Sport
MOL Magyar Kupa - Hétfőn indul a jegyértékesítés a fináléra
Hétfőn 10 órától kezdődik a jegyértékesítés a labdarúgó MOL Magyar Kupa május 14-i fináléjára, amelyben a tavalyi évhez hasonlóan a Ferencváros és a címvédő Paks találkozik a Puskás Arénában.
2025. Május 01. 22:27, csütörtök | Sport
Kronome Ákos: Egy teljesen gondmentes versenyt zártunk, és a dobogó is megvolt.
Élménybeszámoló Ákostól a pilótától, a Diósgyőr Rally után, amit a P12-es kategóriában meg is nyertek!