Hírek
2022. Február 03. 09:57, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti/fotó: Mihádák Zoltán
Agyonvertek egy férfit egy józsefvárosi lakásban
Agyonvertek egy férfit egy józsefvárosi lakásban, a feltételezett elkövetőket három órán belül elfogták - közölte a rendőrség csütörtök hajnalban.
A Police.hu oldalon olvasható tájékoztatás szerint a rendőrök egy bejelentés alapján szálltak ki egy Kőbányai úti társasházba.
A bántalmazott 67 éves férfi nem mutatott életjeleket, ezért a rendőrök azonnal megkezdték újraélesztését, de sem ők, sem a mentők nem tudták megmenteni az életét - olvasható a közleményben.
Az elsődleges adatok alapján a férfi halálát idegenkezűség okozta, ezért a Budapesti Rendőr-főkapitányság halált okozó testi sértés gyanúja miatt indított nyomozást. A bejelentéstől számított három órán belül elfogták a bűncselekménnyel összefüggésbe hozható két férfit, elszámoltatásuk folyamatban van - írta a Police.hu.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 07. 10:00, kedd | Belföld
MÁV: április 7-étől Budapest-Kelenföld és Ferencváros között csak egy vágányon közlekedhetnek a vonatok
2026. Április 07. 09:00, kedd | Belföld
Forgalomkorlátozások lesznek Budapesten az amerikai alelnök látogatása idején
Az amerikai alelnök látogatása miatt április 6. és 8. között megváltozik a forgalmi rend Budapesten.
2026. Április 06. 17:00, hétfő | Belföld
Szállodaszövetség: folytatódott a forgalom erősödése a magyarországi szállodákban
2026. Április 06. 16:00, hétfő | Belföld
Magyar fejlesztés javíthatja az állatjólétet és a hatékonyságot a tejtermelő gazdaságokban
Magyar fejlesztésű, mesterséges intelligenciával támogatott szolgáltatás javíthatja az állatjólétet és a működtetés hatékonyságát a tejtermelő gazdaságokban – közölte az MTI-vel az Adutrade Farm Kft.

