Hírek
2018. Január 09. 09:12, kedd |
Belföld
Forrás: mti - fotó és videó: police.hu
Cannabis-dzsungelt találtak a rendőrök egy ócsai házban – VIDEÓVAL
Mintegy 250 tő cannabist találtak a dabasi nyomozók egy ócsai házban - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján kedden.
A tájékoztatás szerint a dabasi rendőrkapitányság nyomozói hétfőn házkutatást tartottak egy ócsai ingatlanban, amelynek során mintegy 250 tő kifejlett cannabis növényt és palántát, továbbá a növények termesztéshez szükséges eszközöket találtak és foglaltak le.
A rendőrök a házban elfogtak egy 41 éves táborfalvai férfit, akit kábítószer birtoklásának megalapozott gyanúja miatt kihallgattak.
A gyanúsítottat őrizetbe vették és kezdeményezték előzetes letartóztatását - közölte a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 29. 07:33, szerda | Belföld
Ukrajnaellenes szövetséget hozna létre Szlovákia, Csehország és Magyarország
Magyarország meg akarja erősíteni politikai szövetségeit Brüsszelben, és azon dolgozik, hogy Csehországgal és Szlovákiával összefogva szövetséget hozzon létre az Európai Unióban, hogy megállítsa Brüsszel ukránpolitikáját
2025. Október 29. 07:30, szerda | Belföld
Gulyás Gergely szerint az Európai Bizottság mindent megtesz a jelenlegi kormány eltakarításáért
2025. Október 29. 07:30, szerda | Belföld
Orbán Viktor: nemcsak megvédjük, hanem folyamatosan emeljük a nyugdíjakat
Nemcsak megvédjük, hanem folyamatosan emeljük a nyugdíjakat - írta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán közzétett bejegyzésében kedden este.
2025. Október 28. 07:32, kedd | Belföld
Ismét sürgeti az árrésstop kivezetését a kereskedelmi szövetség
Az élelemiszer árak március óta 5 százalék alatti ütemben nőnek, szeptemberben pedig az éttermi árakkal kiegészített infláció is 4,7 százalékra mérséklődött.
