Városlista
2025. december 10, szerda - Judit

Hírek

2016. Április 26. 14:31, kedd | Sport
Forrás: mti - fotó: hirado.hu

Dzsudzsák Balázs hetekre kidőlt

Dzsudzsák Balázs hetekre kidőlt

Körülbelül három hétig nem léphet pályára Dzsudzsák Balázs, a nyári Európa-bajnokságra készülő magyar labdarúgó-válogatott csapatkapitánya.

A Bursaspor légiósa a horvátok elleni, március 26-án lejátszott barátságos mérkőzésen elszenvedett bokasérülése miatt egy hónapig volt harcképtelen, ezt követően most pénteken tért vissza, a bár végigjátszotta a Kayserispor elleni bajnokit, egy lövésnél a combfeszítő izmában keletkezett mikroszakadás.

"Szerencsére nincs nagy baj, csak egy apró sérülésről van szó, amit egy rossz mozdulat okozott. Három hét alatt teljesen rendbe fogok jönni, a válogatott májusi felkészülése során elkezdhetem a munkát, és az Európa-bajnokságig hátralévő két mérkőzésre már teljesen egészséges leszek" - mondta a Magyar Labdarúgó Szövetség honlapjának Dzsudzsák Balázs.

Bernd Storck válogatottja május 20-án a Groupama Arénában Elefántcsontpart együttesével játszik felkészülési mérkőzést, június 4-én pedig a világbajnoki címvédő Németország vendégeként lép pályára

A magyar válogatott 44 év után szerepel majd ismét az Eb-n: sorrendben Ausztriával (június 14., Bordeaux), Izlanddal (június 18., Marseille) és Portugáliával (június 22., Lyon) találkozik az F csoportban.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 10. 07:10, szerda | Sport

Bajnokok Ligája - Szoboszlai góljával nyert a Liverpool

Szoboszlai Dominik tizenegyesgóljával a Liverpool 1-0-ra legyőzte idegenben az Internazionalét a labdarúgó Bajnokok Ligája alapszakaszában, a hatodik forduló keddi játéknapján.

2025. December 08. 07:49, hétfő | Sport

Abu-Dzabi Nagydíj - Az M4 Sport marad a Forma-1 otthona 2027-ig

Továbbra is az M4 Sport közvetíti a Forma-1-es világbajnokságot Magyarországon.