Hírek
2018. Július 08. 16:31, vasárnap |
Belföld
Forrás: police.hu
Életet mentett egy rendőr Hejőbábán

Sikeres életmentést hajtott végre a mentőszolgálat munkatársának telefonos irányításával Köteles László főtörzsőrmester és járőrtársa, Tóth Attila főtörzsőrmestet Hejőbábán.
Szombaton délután érkezett bejelentés a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába egy férfitól, aki elmondta, hogy édesapja hejőbábai otthonában „végzetes lépésre szánta el magát”, eszméletlen állapotban találtak rá – számolt be az esetről a police.hu.
A bejelentést követően a járőrök azonnal a helyszínre érkeztek, ahol a hozzátartozók már megkezdték a férfi testhelyzetének stabilizálását. Köteles László főtörzsőrmester a mentőszolgálat munkatársának iránymutatásával megkezdte a férfi újraélesztését, míg társa – Tóth Attila főtörzsőrmester – a hozzátartozókat igyekezett megnyugtatni.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 20. 07:35, péntek | Belföld
Agrometeorológia: egyre súlyosabb a mezőgazdasági aszály
Egyre súlyosabb a mezőgazdasági aszály az országban és a következő 8-10 napban sem várható számottevő csapadék; egyre inkább felsejlik a 2022-es történelmi aszály rémképe
2025. Június 20. 07:33, péntek | Belföld
Nyár közepéig 131 új Credobus érkezik a MÁV Személyszállítási Zrt.-hez
Nyár közepéig 131 darab új Credobus-t ad át a MÁV Személyszállítási Zrt.-nek a Kravtex-Kühne csoport. Az első járművek már forgalomba álltak a Balaton térségében
2025. Június 20. 07:32, péntek | Belföld
NGM: hat helyet javított Magyarország az IMD nemzetközi versenyképességi ranglistáján
Magyarország hat helyet előrelépve a 48. lett a svájci IMD intézet legfrissebb nemzetközi versenyképességi ranglistáján.