Hírek
2022. Április 20. 15:09, szerda |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Elkapták a húsboltot kirabló nőt
A kitartó nyomozás meghozta az eredményét, az 52 éves nő beismerte a húsbolt kirablását.
Az ügy adatai alapján az akkor még ismeretlen tettes 2020. november 11-én 18 órakor – pontosan az üzlet zárásakor – bement egy kaposvári húsboltba, és egy lőfegyverre megtévesztésig hasonló eszközt az eladónak szegezve a bevételt követelte. Az alkalmazott a fenyegetés hatására átadta a kasszában lévő pénzt, a támadó pedig elmenekült helyszínről – közölte a rendőrség.
Az ismeretlen nő felkutatására és elfogására nyomozócsoport alakult, amelynek tagjai intenzív felderítőmunka eredményeként több mint két év után azonosították a rablót.
A feltételezett elkövetőt a nyomozók kedden otthonában elfogták, a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányságra előállították, és fegyveresen elkövetett rablás bűntett megalapozott gyanúja miatt kihallgatták. Vallomása során az 52 éves nő a bűncselekmény megtervezésétől a végrehajtáson át mindenre kiterjedő, beismerő vallomást tett.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 17. 14:00, szerda | Belföld
Az ÁSZ elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának megszüntetését
Az Állami Számvevőszék elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának megszüntetését a Fővárosi Törvényszéken - közölte az Állami Számvevőszék (ÁSZ) kedden az MTI-vel.
2026. Június 17. 11:00, szerda | Belföld
OGY - Magyar Péter: nem szeretnénk kisajátítani sem 1956, sem 1989 történetét
Nem szeretnénk kisajátítani, birtokolni, sajátunkká tenni sem 1956, sem 1989 történetét - mondta Magyar Péter miniszterelnök az Országgyűlés keddi ülésén, napirend előtt.
2026. Június 17. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: a kommunikációs csatornák elhanyagolása volt a probléma, nem az üzenet
A kommunikációs csatornák elhanyagolása, nem pedig az azokban haladó üzenet volt a probléma - közölte a Fidesz elnöke kedden a Facebook-oldalán.
2026. Június 17. 06:54, szerda | Belföld
Magyar Péter: már a héten olcsóbb lehet a benzin és a gázolaj a védett árnál
A kőolaj világpiaci árának csökkenése és a forint erősödése miatt már a héten olcsóbb lehet a védett árnál a kutakon a benzin és a gázolaj - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök Facebook-oldalán kedden.
