Hírek
2018. Június 10. 11:31, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Halálra gázoltak egy úton fekvő férfit Péren
Úton fekvő embert gázoltak halálra vasárnapra virradó hajnalban Péren - közölte a rendőrség honlapján.
A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság közleménye szerint a Pér egyik utcájában közlekedő tehergépkocsi vezetője csak későn észlelte, hogy az úttesten fekszik egy férfi, és áthajtott rajta. Az áldozat olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 02. 15:00, szombat | Belföld
Hegedűs Zsolt: a kórházak legyenek tiszták, biztosítsák az alapvető higiénés feltételeket!
2026. Május 02. 14:00, szombat | Belföld
Tanács Zoltán: szabad tudomány nélkül nincs szabad ország
Új fejezetet kell nyitni a kormány és a tudomány viszonyában, olyan oktatási rendszert kell építeni, amely képes kinevelni a 21. század tudósait, szabad tudomány nélkül nincs szabad ország
2026. Május 02. 09:11, szombat | Belföld
Választás 2026 - Jogerős az országgyűlési választás eredménye
Jogerőssé vált az április 12-ei országgyűlési választás eredménye, miután a Kúria a választás országos listás eredményét megállapító határozat ellen benyújtott két jogorvoslati kérelmet elutasította pénteken.
2026. Május 01. 13:00, péntek | Belföld
Lázár János: nagy vereséget szenvedtünk, nagy munka lesz a Fidesz megújítása
Nagy vereséget szenvedett a Fidesz-KDNP, az okokat világosan látják, de azok pontos megértése és kezelése nagy munka lesz, ahogyan a Fidesz megújítása is
