Városlista
2025. szeptember 19, péntek - Vilhelmina

Hírek

2017. Június 18. 09:13, vasárnap | Belföld
Forrás: mti - fotók: police.hu

Ketten meghaltak és hárman megsérültek egy balesetben a 44-esen

Ketten meghaltak és hárman megsérültek egy balesetben a 44-esen

Ketten meghaltak és hárman megsérültek egy szombat éjszaka történt balesetben a 44-es főúton, Kecskemét és Lakitelek között - közölte a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője az MTI-vel.

Árvai Edina tájékoztatása szerint a főút 17-es kilométerénél 23 óra után néhány perccel, eddig tisztázatlan okból két személyautó ütközött össze.

A balesetben az elsődleges információk alapján mindkét jármű vezetője a helyszínen belehalt sérüléseibe. Rajtuk kívül további három sérültje is van a karambolnak - tette hozzá a szóvivő.

Jelezte: a rendőrök az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták, a forgalmat a 44-es főút 9-es és 27-es kilométerénél Szentkirály felé terelik.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 19. 07:35, péntek | Belföld

Védelmi innovációs tanszék alakult a győri egyetemen

A védelmi innovációval és a kritikus infrastruktúrák védelmével foglalkozó tanszéket hoztak létre a győri Széchenyi István Egyetem innovációs parkjában -

2025. Szeptember 19. 07:32, péntek | Belföld

Orbán Viktor: a svéd nép a barátunk, a svéd kormány azonban nem Magyarország barátja

A svéd nép a barátunk, a svéd kormány azonban nem Magyarország barátja - írta Orbán Viktor miniszterelnök csütörtökön az X-en a svéd kormányfőnek üzenve.

2025. Szeptember 18. 07:46, csütörtök | Belföld

Karácsony Gergely: aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja

Aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja - írta a főpolgármester a Facebook-oldalán, reagálva az Állami Számvevőszék jelentésére.