Hírek
2017. Szeptember 16. 18:25, szombat |
Sport
Forrás: mti - fotó: mti
Kiss Norbert első és második szombaton a kamion Eb zolderi hétvégéjén
Az első futamot megnyerte, a másodikon pedig csapattársa mögött második lett a kétszeres Európa-bajnok Kiss Norbert, a Tankpool24-Mercedes magyar pilótája a kamion Eb belgiumi Zolderben zajló versenyének szombati napján.
A 32 éves szombathelyi versenyző a délelőtti időmérő edzésen a második rajtkockát szerezte meg az összetett pontversenyben is vezető cseh Adam Lacko mögött.
A sorozat hivatalos honlapja szerint az első futamon Kiss rögtön a start után átvette a vezetést Lackótól, aki néhány perccel később műszaki hiba miatt feladni kényszerült a versenyt. A magyar versenyzőt ezután nem lehetett utolérni, magabiztosan végzett az élen.
A fordított rajtrács szabálya értelmében Kiss a késő délutáni második versenyen a nyolcadik helyről indult, s kiváló versenyzéssel egészen a második pozícióig küzdötte fel magát, miközben csapattársa, a német André Kursim - szintén nagyszerű teljesítményt nyújtva - megnyerte a futamot.
Vasárnap újabb időmérőt, majd ismételten két futamot rendeznek Zolderben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 20. 10:04, szombat | Sport
Premier League - Szoboszlai harmadszor a hónap legjobbja Liverpoolban
Szoboszlai Dominik lett november legjobb játékosa az angol labdarúgó-bajnokságban címvédő Liverpoolnál.
2025. December 20. 09:47, szombat | Sport
Labdarúgó NB I - Győzött Miskolcon és élre állt az FTC
A címvédő Ferencváros 1-0-ra győzött a Diósgyőr otthonában a labdarúgó NB I 18. fordulójának péntek esti nyitómérkőzésén.
2025. December 19. 07:34, péntek | Sport
Labdarúgó NB I - Dárdai Pál lett az Újpest FC sportigazgatója
A korábbi szövetségi kapitány Dárdai Pált nevezték ki csütörtökön az Újpest FC labdarúgócsapatának sportigazgatójává.
2025. December 18. 07:34, csütörtök | Sport
Labdarúgó NB I - Az FTC szerződést hosszabbított Robbie Keane-nel
A Fizz Ligában címvédő és jelenleg második helyezett Ferencváros szerdán szerződést hosszabbított a labdarúgócsapat vezetőedzőjével, Robbie Keane-nel.
