Hírek
2017. December 06. 17:47, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Közel kétmillió magyar fizet már mobillal
Közel kétmillió magyar okostelefon felhasználó vásárol is mobiljával - derült ki az eNET Internetkutató és Tanácsadó Kft. felméréséből, amelyet szerdán juttattak el az MTI-nek.
A kutatás szerint továbbra is megállíthatatlanul terjed az okostelefon-használat: a felnőtt internetezők több mint négyötöde használ intelligens mobileszközt. Ezzel párhuzamosan egyre többen már nemcsak telefonálnak vagy neteznek telefonjukkal, hanem pénzügyi szolgáltatásokat is igénybe vesznek.
Az eNET adatai szerint a 18-29 éves korosztály 96 százaléka okostelefon felhasználó, de az arány az idősebb generációk körében is igen magas, már az internetező 50 felettiek közel kétharmada is okoskészülékre cserélte hagyományos mobilját.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 01. 13:00, szombat | Belföld
A Mol várakozásai szerint a most megvásárolt Aphrodité gázmező nagy hatással lesz az európai piacra
2026. Augusztus 01. 11:00, szombat | Belföld
Megjelent az új tanév rendje a Magyar Közlönyben
2026. Augusztus 01. 08:16, szombat | Belföld
Paks - Magyar Péter: évtizedek óta nem látott mértékű energetikai beruházások indulnak
Évtizedek óta nem látott mértékű beruházások indulnak a megújuló energia területén - közölte a paksi atomerőműben tartott pénteki sajtótájékoztatón Magyar Péter miniszerelnök.
