Hírek
2016. Május 26. 11:35, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Kútba esett egy idős asszony Nagykátán

Tíz méter mély kútba esett egy idős nő Nagykátán, a Vörösmarty utca egyik családi házának udvarán csütörtök délelőtt - tájékoztatta a Pest megyei katasztrófavédelem szóvivője az MTI-t.
Csámpai Attila elmondta, hogy az asszonynak sikerült megkapaszkodnia a kötélzetben. Egy szomszéd előbb megpróbálta kihúzni, de nem sikerült, ezért leereszkedett hozzá, és segített tartani a tűzoltók kiérkezéséig.
A nagykátai tűzoltók emelték ki a két embert. Az idős nő erősen kihűlt állapotba került, a mentők súlyos sérülésekkel vitték kórházba.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 20. 07:35, péntek | Belföld
Agrometeorológia: egyre súlyosabb a mezőgazdasági aszály
Egyre súlyosabb a mezőgazdasági aszály az országban és a következő 8-10 napban sem várható számottevő csapadék; egyre inkább felsejlik a 2022-es történelmi aszály rémképe
2025. Június 20. 07:33, péntek | Belföld
Nyár közepéig 131 új Credobus érkezik a MÁV Személyszállítási Zrt.-hez
Nyár közepéig 131 darab új Credobus-t ad át a MÁV Személyszállítási Zrt.-nek a Kravtex-Kühne csoport. Az első járművek már forgalomba álltak a Balaton térségében
2025. Június 20. 07:32, péntek | Belföld
NGM: hat helyet javított Magyarország az IMD nemzetközi versenyképességi ranglistáján
Magyarország hat helyet előrelépve a 48. lett a svájci IMD intézet legfrissebb nemzetközi versenyképességi ranglistáján.