Hírek
2011. Augusztus 15. 07:45, hétfő |
Sport
Forrás: HírTV
Már a selejtezőben búcsúzott Arn
Arn Gréta már a selejtezőben vereséget szenvedett a keménypályás, cincinnati tenisztornán. A magyar játékos 6:3, 6:4-re kapott ki kínai ellenfelétől.
A torontói keménypályás tornán Stosur-Serena Williams döntőt rendeznek. Az amerikai játékos 1 óra 17 perc alatt két szettben 6:3, 6:3-ra győzte le a negyedik helyen kiemelt fehérorosz Azarenkát. A korábbi világelső fiatalabbik Williams-nővér a 2010-es wimbledoni sikere óta két hete Stanfordban tudott először tornát nyerni. A másik mérkőzésen az ausztrál Stosur csak három játszmában nyert a lengyel Radwanska ellen. (da)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 02. 07:33, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - A Ferencváros nyerte a rangadót
A címvédő Ferencváros egygólos mérkőzésen nyert a kupagyőztes Paks otthonában a labdarúgó Fizz Liga 20. fordulójának vasárnapi rangadóján.
2026. Február 02. 07:25, hétfő | Sport
Női vízilabda Eb - Az izraeliek elleni győzelemmel elődöntős a magyar válogatott
A magyar női vízilabda-válogatott a várakozásnak megfelelően fölényesen, 22-6-ra nyert vasárnap az izraeli csapat ellen, ezzel elődöntőbe jutott a funchali Európa-bajnokságon.
2026. Február 01. 12:00, vasárnap | Sport
Női vízilabda Eb - Közel az elődöntőhöz a magyar válogatott
A magyar női vízilabda-válogatott 5-4-re kikapott a címvédő holland csapattól a funchali Európa-bajnokság középdöntőjének első fordulójában, az egygólos vereséggel azonban elődöntőbe jut, ha vasárnap győz az izraeliek ellen.
