Hírek
2018. Július 04. 16:00, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Még tovább emelkedik az üzemanyagok ára

A Mol Nyrt. 3 forinttal emeli a 95-ös benzin és 3 forinttal a gázolaj literenkénti nagykereskedelmi árát pénteken: a benzin literenkénti átlagára 402 forintra, a gázolajé pedig 410 forintra nő majd
– értesült az MTI piaci forrásokból szerdán. Az üzemanyagok ára legutóbb szerdán emelkedett, akkor a benziné bruttó 7 forinttal, 399 forintra, a gázolajé pedig bruttó 5 forinttal, 407 forintra drágult literenként. Az autósok 50 forintos különbséget is tapasztalhatnak a töltőállomások árai között.
A benzin ára 2012. április elején érte el csúcsát, akkor egy liter átlagosan 451 forintba került. A gázolaj literje 2012. január közepén volt a legdrágább, átlagosan 449 forint.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 20. 07:33, péntek | Belföld
Nyár közepéig 131 új Credobus érkezik a MÁV Személyszállítási Zrt.-hez
Nyár közepéig 131 darab új Credobus-t ad át a MÁV Személyszállítási Zrt.-nek a Kravtex-Kühne csoport. Az első járművek már forgalomba álltak a Balaton térségében
2025. Június 20. 07:32, péntek | Belföld
NGM: hat helyet javított Magyarország az IMD nemzetközi versenyképességi ranglistáján
Magyarország hat helyet előrelépve a 48. lett a svájci IMD intézet legfrissebb nemzetközi versenyképességi ranglistáján.