Hírek
2021. Szeptember 17. 09:24, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Meghalt öt beteg, 479 új fertőzöttet találtak Magyarországon
Öt beteg meghalt és újabb 479 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést - közölte a koronavirus.gov.hu pénteken,
kiemelve: eddig 5 855 039 embert oltottak be Magyarországon, közülük 5 564 586-an a második, 590 ezren pedig már a harmadik adag vakcinát is megkapták.
A kormányzati portálon azt írták: 817 159-re nőtt a Magyarországon azonosított fertőzöttek száma. Az elhunytak száma 30 123-ra, a gyógyultaké 779 777-re emelkedett.
Az aktív fertőzöttek száma 7259. Kórházban 353 koronavírusos beteget ápolnak, közülük 41-en vannak lélegeztetőgépen.
Hatósági házi karanténban 4605-en vannak, a mintavételek száma 6 768 975.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 25. 19:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól
A várható extrém meleg miatt harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól;
2026. Június 25. 08:39, csütörtök | Belföld
Őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét
Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség Fonyódon.
2026. Június 25. 07:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Magyar Péter: kormányrendeletet fogadtunk el a védelmi tevékenység összehangolására
A hőségriadó miatti védelmi tevékenység összehangolására kormányrendeletet fogadott el a kabinet
2026. Június 24. 19:55, szerda | Belföld
Kapitány István: a kormány az energiafüggetlenség és ellátásbiztonság erősítésén dolgozik
A kormány Magyarország energiafüggetlenségének és ellátásbiztonságának erősítésén dolgozik tisztább, biztonságosabb és fenntarthatóbb energiával - mondta szerdai videóüzenetében Kapitány István.
