Városlista
2025. október 21, kedd - Orsolya

Hírek

2019. Augusztus 08. 10:51, csütörtök | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Megszúrt egy lányt és egy nőt, utána magát is megsebesítette egy 17 éves fiú

Megszúrt egy lányt és egy nőt, utána magát is megsebesítette egy 17 éves fiú

Mindhárman életveszélyesen megsérültek.

Elfogták a budapesti nyomozók azt a 17 éves fiatalembert, aki bűnügyi felügyelete helyéül kijelölt lakásban levágta lábáról a nyomkövető eszközt, a lakást elhagyta, majd megszúrt egy lányt és annak édesanyját, végül saját magát is megsebesítette.

Kőbányai lakcímén volt kijelölve a bűnügyi felügyelete annak a 17 éves budapesti fiúnak, aki augusztus 8-án 7 óra 26 perckor megszökött a lakásból.

A fiú egyenesen a XI. kerületi Csóka utcába ment, ahol egy késsel rátámadt és megszúrt egy fiatal lányt és az otthon tartózkodó édesanyját, majd a kést maga ellen fordította. Mindhárman életveszélyesen megsérültek.

A helyszínre érkező nyomozók a fiatal fiút elfogták, a mentőszolgálat munkatársai mindhármukat kórházba szállították.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 20. 08:03, hétfő | Belföld

Szijjártó Péter: ma durva nap lesz Luxembourgban

2025. Október 20. 08:00, hétfő | Belföld

Rétvári Bence: a teljesítményarányos bérezéssel már 6000 tanár keresete emelkedett egymillió forint fölé

A teljesítményarányos bérezéssel már 6000 tanár keresete emelkedett egymillió forint fölé - közölte a Belügyminisztérium parlamenti államtitkára vasárnap az MTI-vel.

2025. Október 20. 07:59, hétfő | Belföld

Felhős, de enyhe idő várható a héten

Jellemzően felhős, olykor esős, szeles, de az átlagosnál enyhébb idő várható a héten, a hőmérséklet csúcsértéke a hét közepén már 20 Celsius-fok körül alakul és szerdától a hajnali fagyok is megszűnnek.

2025. Október 19. 08:59, vasárnap | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 42. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki: