Városlista
2025. szeptember 19, péntek - Vilhelmina

Hírek

2022. Október 25. 13:09, kedd | Belföld
Forrás: mti

NAV: 14 millió forint értékű hamis ruhákat találtak egy autóban az M7-esen

NAV: 14 millió forint értékű hamis ruhákat találtak egy autóban az M7-esen

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) munkatársai 14 millió forint értékű hamis ruházati termékeket találtak egy autóban az M7-es autópálya Fejér megyei szakaszán.

A NAV kedden közölte az MTI-vel, hogy a pénzügyőrök egy román rendszámú járművet ellenőriztek, és az utasterében lévő fekete zsákokból különféle márkajelzésű hamis ruhák, cipők és övek kerültek elő. A sofőr azt mondta, hogy a zsákokat postacsomagként szállítja, de nem tudja, hogy mi van azokban - írták.

Az előzetes szakértői vélemény szerint az áru hamisítvány, azokat a védjegy tulajdonosának engedélye nélkül hozták forgalomba - tették hozzá.

A hamis terméket lefoglalták és iparjogvédelmi jogok megsértése miatt eljárást indítottak - áll a NAV közleményében.

Fotó: NAV

Címkék: hamis ruha, NAV

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 19. 07:35, péntek | Belföld

Védelmi innovációs tanszék alakult a győri egyetemen

A védelmi innovációval és a kritikus infrastruktúrák védelmével foglalkozó tanszéket hoztak létre a győri Széchenyi István Egyetem innovációs parkjában -

2025. Szeptember 19. 07:32, péntek | Belföld

Orbán Viktor: a svéd nép a barátunk, a svéd kormány azonban nem Magyarország barátja

A svéd nép a barátunk, a svéd kormány azonban nem Magyarország barátja - írta Orbán Viktor miniszterelnök csütörtökön az X-en a svéd kormányfőnek üzenve.

2025. Szeptember 18. 07:46, csütörtök | Belföld

Karácsony Gergely: aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja

Aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja - írta a főpolgármester a Facebook-oldalán, reagálva az Állami Számvevőszék jelentésére.