Hírek
2019. Április 05. 05:00, péntek |
Belföld
Forrás: mti - fotó: mti
Összehangolhatja a közösségi közlekedést a vidéki szolgáltatókkal a MÁV-Start

A MÁV-Start közölte, hogy megkezdődött az együttműködés előkészítése Debrecennel, a V-Busz Veszprémi Közlekedési Kft.-vel pedig már meg is kötötték a megállapodást.
Utóbbi alapján a városi szolgáltató gyakrabban indít buszokat a veszprémi pályaudvarhoz, és valós idejű menetrendi információkat kap az érkező és induló vonatokról. A megállapodás keretében közös díjtermékek bevezetését is tervezik, ami a vasúttársaság szerint szintén kedvezhet az utasoknak.
A MÁV-Start arra számít, hogy az összehangolt helyi és vonatközlekedés jobb összeköttetést eredményez Veszprém és Budapest között, mint a közvetlen autóbuszos utazás.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 18. 07:46, csütörtök | Belföld
Karácsony Gergely: aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja
Aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja - írta a főpolgármester a Facebook-oldalán, reagálva az Állami Számvevőszék jelentésére.
2025. Szeptember 18. 07:45, csütörtök | Belföld
Állami Számvevőszék: intézkedések hiányában a főváros az idei negyedik negyedévében fizetésképtelenné válhat
Intézkedések hiányában a Fővárosi Önkormányzat a 2025. év negyedik negyedévében fizetésképtelenné válhat, amelynek következtében a közfeladatok ellátása is veszélybe kerülhet
2025. Szeptember 18. 07:44, csütörtök | Belföld
Gulyás Gergely: 1,6 százalékos kiegészítő nyugdíjemelésről döntött a kormány
Szerdai ülésén 1,6 százalékos kiegészítő nyugdíjemelésről döntött a kormány, ezzel átlagosan a nyugdíjasok számára az idén 51 155 forintot kell kifizetni
2025. Szeptember 17. 07:33, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: Amerika feloldja a vízummentességi korlátozásokat a magyar állampolgárok előtt
Szeptember 30-tól az Egyesült Államokban feloldják a vízummentességi program korlátozásait minden magyar állampolgár előtt, ami újabb komoly eredmény Donald Trump elnök hivatalba lépése óta