Hírek
2017. Június 03. 17:46, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Összeverekedett két férfi a Józsefvárosban, egyikük meghalt
Összeverekedett két férfi a főváros VIII. kerületében egy szálláshelyen, egyikük a kórházba szállítás után meghalt - közölte a rendőrség szombaton a honlapján.
A közlemény szerint a járőrök találták meg az erősen vérző férfit, akihez mentőt hívtak, de az életét már nem tudták megmenteni a kórházban.
A rendőrség halált okozó testi sértés bűntett elkövetésének gyanúja miatt ismeretlen tettes ellen indított eljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 21. 08:31, vasárnap | Belföld
Vb-2026 - A németek a ráadásban győzték le Elefántcsontpartot
2026. Június 21. 08:30, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: szeptember elején állhat fel a vagyonvisszaszerzési hivatal
Mégsem terjeszti be a kormány a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és -Védelmi Hivatalról szóló javaslatot a jövő héten, először társadalmi egyeztetésre bocsátják - mondta a miniszterelnök az RTL Híradónak szombaton.
2026. Június 20. 15:00, szombat | Belföld
A polgármesterek fizetésének befagyasztását és a havi költségtérítés megszüntetését kezdeményezi a Tisza egy képviselője
2026. Június 20. 14:00, szombat | Belföld
Orbán Balázs lemondott az MCC Alapítvány kuratóriumi elnöki posztjáról
Orbán Balázs lemondott a Mathias Corvinus Collegium (MCC) Alapítvány kuratóriumi elnöki posztjáról - ezt a politikus jelentette be pénteken Facebook-oldalán.
