Hírek
2022. Október 03. 11:21, hétfő |
Belföld
Forrás: OMSZ
Szirénázó rohammentő elé hajtott ki, nagyobb baleset is történhetett volna!
Megkülönböztető jelzést használva előzte az álló kocsisort szombat délelőtt az a beteghez siető mentőegység, ami elé egy figyelmetlen autós fordult ki váratlanul.
Rutinos gépkocsivezető mindent elkövetett, de az ütközést már ennek ellenére sem tudta elkerülni - írja közösségi oldalán az OMSZ.
A balesetben szerencsére csak könnyebben sérültek a résztvevők, köztük egy terhes nő és egy kisgyermek. Az életmentők azonnal megkezdték az ellátásukat, az eredeti címre pedig rögtön másik egységet riasztottak. A helyszínre érkező mentők mindenkit stabil állapotban szállíthattak kórházba.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 25. 19:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól
A várható extrém meleg miatt harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól;
2026. Június 25. 08:39, csütörtök | Belföld
Őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét
Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség Fonyódon.
2026. Június 25. 07:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Magyar Péter: kormányrendeletet fogadtunk el a védelmi tevékenység összehangolására
A hőségriadó miatti védelmi tevékenység összehangolására kormányrendeletet fogadott el a kabinet
2026. Június 24. 19:55, szerda | Belföld
Kapitány István: a kormány az energiafüggetlenség és ellátásbiztonság erősítésén dolgozik
A kormány Magyarország energiafüggetlenségének és ellátásbiztonságának erősítésén dolgozik tisztább, biztonságosabb és fenntarthatóbb energiával - mondta szerdai videóüzenetében Kapitány István.
