Hírek
2012. Február 18. 13:24, szombat |
Belföld
Forrás: mno.hu/MTI
Tavasz lesz a hétvégén
Tavaszias, enyhe idő lesz a hétvégén, az ország északkeleti területeit leszámítva a plusz 10 Celsius-fokot is meghaladhatja a hőmérséklet.
Az Országos Meteorológiai Szolgálat tájékoztatása szerint szombaton nulla és 11, vasárnap 1 és 13 Celsius-fok közötti hőmérséklet várható napközben. A délnyugati tájakon lesz melegebb, és az északkeleten élők számíthatnak hidegebb időre. A csapadék mindenütt megszűnik, és egyre többfelé süt ki a nap.
A február első felében tapasztalt, átlagosnál hidegebb időszak után a jövő héten visszatér az ilyenkor szokásos időjárás.
Hétfőn borult idő lesz, és többfelé várható eleinte eső, ami egyre inkább átmegy havas esőbe, havazásba, de nem lesz nagy mennyiségű csapadék. A hét további részében többé-kevésbé napos időre lehet számítani, csütörtök kivételével, amikor ismét eshet.
Nappal már plusz fokok lesznek, de az éjszakai, hajnali órákban még nulla fok alatt marad a hőmérséklet. A jövő héten fokozatosan melegszik az idő, hétfőn 1 és 5 fok közötti hőmérséklet várható, a hét vége felé pedig ismét meghaladhatja a 10 fokot a napközbeni hőmérséklet.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 18. 13:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: amíg Pócs János a megújult Fidesz arca, addig könnyű dolgunk lesz
2026. Június 18. 12:00, csütörtök | Belföld
OGY - Országos rendőr-főkapitány-jelölt: emberközpontú és eredménycentrikus rendőrség kialakítása szükséges
2026. Június 18. 12:00, csütörtök | Belföld
Becsei András: szakmai javaslatokat készít a bankszövetség a kamatsop jövőjéről
2026. Június 18. 11:00, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a cél nem változott, Brüsszelt meg kell reformálni
A Fidesz külpolitikája továbbra is elkötelezett támogatója marad a patrióta európai mozgalomnak és nem változott a cél: Brüsszelt meg kell reformálni
