Hírek
2022. Május 09. 15:11, hétfő |
Bulvár
Forrás: infovárosok
Tavaszköszöntő Csanádalbertiben a Prémium Médiaválogatottal
Április 23-án Tavaszköszöntő rendezvényt tartottak a Csongrád-Csanád megyei Csanádalbertiben.
A délelőtt folyamán pörköltfőző verseny zajlott, ahol fantasztikusan finom pörköltek készültek. Kora délután pedig a Prémium Médiaválogatott csapata a Polgármester All Stars legénységével mérkőzött meg. A meccs emblematikus eredménnyel végződött, 6:3-ra győzött a Polgármester All Stars csapata. A Prémium Médiaválogatott színeiben ezúttal Raul, Sipos Tamás, Szenes Sándor, Palcsó Tomi, Varga Viktor, Ricky, Vajtó Lajos, Lui, Földesi János és Csjernyik Zoltán, Csanádalberti polgármestere lépett a pályára.

Napközben volt még segítőkutyás bemutató, májusfa állítás is, a színpadon pedig néptánc csoportok ropták a táncot. A gyerekeket népi fajátékok, légvár és játszóház is várta.
Este a Prémium Médiválogatott sztárjai szórakoztatták a közönséget. Lui elvarázsolta a nézőket, Sipos Tomi megnevettette őket, míg Varga Viktorral, Palcsó Tomival, Raullal együtt énekeltek kicsik és nagyok.

A Tavaszköszöntőnek hatalmas sikere volt. Csjernyik Zoltán polgármester köszönetét fejezte ki a Prémium Médiaválogatott részvételéért, és ígéretet tett rá, hogy lesz a rendezvénynek folytatása.

Szerző: Udvardi Csilla
Képek:Hájas Dóra
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 19. 19:00, csütörtök | Bulvár
A Parno Graszt, a Carson Coma és a Quimby is fellép a Művészetek Völgyében
Mások mellett a Parno Graszt, a Carson Coma és a Quimby is zenél majd a 35. Művészetek Völgye fesztiválon, amelynek Kapolcs, Taliándörögd és Vigántpetend ad otthont nyár közepén
2026. Február 17. 17:00, kedd | Bulvár
Elhunyt Robert Duvall Oscar-díjas amerikai színész
2026. Február 11. 15:00, szerda | Bulvár
Három hét alatt országszerte 111 ezer nézője volt a Magyar menyegző című filmnek
Három hét alatt 111 ezer néző látta a hazai mozikban a Forum Hungary forgalmazásában vetített Magyar menyegző című filmet.
2026. Február 09. 07:24, hétfő | Bulvár
Gyerekcsíny miatt vadászgépeket riasztottak Izraelben a Wizzair londoni járatához
Gyerekcsíny miatt vadászgépeket riasztottak Izraelben a Wizzair londoni járatához vasárnap – jelentette a repülőtéri hatóság Izraelben.












