Hírek
2021. Július 03. 08:19, szombat |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Tűz ütött ki egy ötemeletes társasházban Pécsen, több mint 50 lakót kimenekítettek
Tűz ütött ki egy ötemeletes társasházban Pécsen, több mint 50 lakót kimenekítettek pénteken. Két embert kórházba vittek a mentők.
A Baranya Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-nek elmondta, hogy egy második emeleti lakás gyulladt ki.
A tűzoltók kiürítették az épületet, eloltották a lángokat, jelenleg a ház átszellőztetését végzik. Ötven embernek ideiglenesen el kellett hagynia az otthonát - közölte Sárkány Sándor.
Hozzátette: két ember megsérült, őket a mentők kórházba vitték, állapotukról egyelőre nincs információ.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 07. 09:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: vissza kell adni az önkormányzatok jogköreit saját városképük védelmére
Ahol csak lehet, a Tisza programjával összhangban vissza kell adni az önkormányzatok jogköreit a saját városképük védelmére
2026. Május 07. 07:20, csütörtök | Belföld
Magyar Péter Giorgia Melonival találkozik
Magyar Péter csütörtökön 10 órakor Rómában találkozik Giorgia Meloni olasz miniszterelnökkel.
2026. Május 06. 15:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: az önkény és az akarnokság korszakába lépünk
2026. Május 06. 14:00, szerda | Belföld
Tarr Zoltán: a Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztériumot a szabadság, az autonómia tisztelete és a párbeszéd f
A Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztérium működését a szabadság, az autonómia tisztelete és a párbeszéd fogja jellemezni -
