Hírek
2019. Október 18. 12:05, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Vasárnap hajnalban szünetel az útdíjfizetési rendszer

Informatikai fejlesztés miatt vasárnap hajnalban 1 órától 5 óráig az útdíjfizetési rendszerben nem lehet vásárolni és egyenleget feltölteni - közölte a Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató (NÚSZ) Zrt. az MTI-vel.
Az üzembiztonságot és az ügyfélkiszolgálást javító karbantartás egyaránt érinti a fedélzeti eszközt használó, valamint az autópálya-matricával, és a viszonylati jeggyel közlekedő ügyfeleket. A fedélzeti eszközzel közlekedők útdíjbevallásait megfelelő egyenleg esetén a karbantartást követően befogadják.
Hangsúlyozták, hogy a fizetős útszakaszokat a rendszerfejlesztés ideje alatt sem lehet ingyenesen igénybe venni. Az úthasználati jogosultságot a karbantartás előtt a NÚSZ Zrt. ügyfélszolgálati irodáiban vagy viszonteladó partnereinél, továbbá az ematrica.nemzetiutdij.hu, illetve a hu-go.hu honlapokon lehet megváltani. A karbantartás alatt azonban ezek az oldalak sem működnek - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 18. 07:46, csütörtök | Belföld
Karácsony Gergely: aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja
Aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja - írta a főpolgármester a Facebook-oldalán, reagálva az Állami Számvevőszék jelentésére.
2025. Szeptember 18. 07:45, csütörtök | Belföld
Állami Számvevőszék: intézkedések hiányában a főváros az idei negyedik negyedévében fizetésképtelenné válhat
Intézkedések hiányában a Fővárosi Önkormányzat a 2025. év negyedik negyedévében fizetésképtelenné válhat, amelynek következtében a közfeladatok ellátása is veszélybe kerülhet
2025. Szeptember 18. 07:44, csütörtök | Belföld
Gulyás Gergely: 1,6 százalékos kiegészítő nyugdíjemelésről döntött a kormány
Szerdai ülésén 1,6 százalékos kiegészítő nyugdíjemelésről döntött a kormány, ezzel átlagosan a nyugdíjasok számára az idén 51 155 forintot kell kifizetni
2025. Szeptember 17. 07:33, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: Amerika feloldja a vízummentességi korlátozásokat a magyar állampolgárok előtt
Szeptember 30-tól az Egyesült Államokban feloldják a vízummentességi program korlátozásait minden magyar állampolgár előtt, ami újabb komoly eredmény Donald Trump elnök hivatalba lépése óta